KONST / Litografier / Färglitografi 12476804
nr 1247 6804
Marion Belin
(f. 1933), Sverige
Färglitografi, Marion Belin (f. 1933), Slädfärd. Signerad, numrerad 38/390. Motivet: 46x64
Marion Belin, svensk bildkonstnär född 1933 i Vänersborg.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 8 april 2019
kl 20:07:09
8/4 18:30:04